Otomatik Geri Yıkamalı Filtre Servisi

Otomatik Geri Yıkamalı Filtre Servisi

Otomatik Geri Yıkamalı Filtre Servisi

Üretilen her ürün zamanla yıpranma, arızalanma, bozulma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durum da bozulan makinenin, bakıma sokulması ve tamir ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Otomatik geri yıkamalı filtre servisi taleplerinizde firmamız garanti bir şekilde servis hizmeti sağlamaktadır. Filtrenin tamamı ile çalışamaz hale gelmesi, kısmi arıza hallerinde, parça değişimi gerektiren durumlarda servis personelimiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek üzere hazır bulunmaktadır.

Satış gibi satış sonrası hizmetler de üretim sektörü açısından büyük önem arz etmektedir. Ürünlerin sadece üretilip satılıyor olması, satış sonrası hizmetle desteklenmediği sürece bir anlam ifade etmeyecektir. Bu sebeple müşterilerimizin,  hem ürün satışı hem de satış sonrası vermiş olduğumuz hizmetlerle memnuniyetlerini arttırmayı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyeti olmayan bir işletmenin büyüyüp ilerlemesi imkânsızlık derecesinde zordur. Bu sebeple müşterilerimize değer vermek, ticari itibarlarını korumak en baştaki hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Otomatik geri yıkamalı filtre servisi taleplerinizde adresinize en yakın zaman diliminde intikal etmekteyiz. Servis talepleriniz için öncelikli olarak firmamız ile iletişim sağlayarak talebinize konu şikâyetinizi bildirmeniz ve kayıt açtırmanız gerekmektedir. Açılan kayıt neticesinde bulunduğunuz bölgenin sorumlusu olan arkadaşlarımızı günlük planlar çerçevesinde adresinize yönlendirmekteyiz. Burada önemli olan husus arıza kaydının doğru açılması ve adresin açık net olarak çağrı merkezimize bildirilmesidir. Aksi durumlarda size ulaşmamızın daha güç olacağını unutmamalısınız.

Arıza yapmış olan ürünlerinizin arızasını bilmiyorsanız dahi rutin bakım için gelinmekte ve arıza tespiti yapıldıktan sonra değişim gerektiren bir parça varsa bu konu hakkında parça seri numaraları alındıktan sonra tedarikçilerle irtibata geçilmektedir. Tedarikçilerden parçanın var olup olmadığı ve parça fiyat bilgisi alındıktan sonra otomatik geri yıkamalı filtre servisi yetkililerimiz siz değerli müşterilerimize geri dönüş yapmaktadır. Sizlerden onarım teyidi almadan onarım gerçekleştirilmemektedir. Orijinal ve garantili parçalar kullanılarak onarım yapılacağı için piyasada bulunan yan sanayi ürünlerle kıyaslandığında parça maliyeti müşterilerimize yüksek gelmektedir. Ancak burada unutulmaması gereken husus parçanın tamir edilmesi sırasında ve sonrasında yine uzun yıllar filtrelerinizi kullanabileceğinizdir. Dışarıda bulunan çoğu özel servisten farkımız, sizlere daime garantili hizmetleri sunuyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Sizlerde arıza anında bize ulaşmak istiyorsanız bir telefon uzağınızda olduğumuzu unutmayınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA