Otomatik Geri Yıkamalı Filtre

Otomatik Geri Yıkamalı Filtre

Otomatik Geri Yıkamalı Filtre

Otomatik Geri Yıkamalı Filtre

Otomatik geri yıkamalı filtre nedir ve ne işe yarar gibi soruların son zamanlarda sıklıkla ayyuka çıkması nedeniyle bu yazımızda sizlere sunmuş olduğumuz Otomatik geri yıkamalı filtre hakkında bilgiler vermeye çalışarak bu filtre sisteminin neden gerekli olduğuna değineceğiz. Tabi bundan önce firmamızın hem misyonuna hem de vizyonuna dair açıklamalarda bulunmamız gerekmektedir. Söz konusu arıtma, alanda yenilikçilik, filtreleme ve tasarruf olduğunda firmamız her zaman en kaliteli hizmeti veren firmalar arasında kendine yer bulmayı başarmıştır çünkü firmamızın temel vizyonlarından biri her zaman yenilikçi olabilmek ve teknolojiyi yakından takip ederek doğa ile iç içe şekilde çalışarak tasarruf sağlamak ve bu bağlamda çağa ayak uydurmaktır. Firmamız kuruluşundan bugüne dek daima teknolojiyi yakından takip eden, profesyonel hizmet anlayışını temel prensibi olarak belirlemiş alanında tecrübeli ve uzman kişiler tarafından oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan ekibimizin hemen her bir üyesi çevre mühendisleri, makine mühendisleri ve tarım mühendislerinden oluşmaktadır ve gerek profesyonel iş hayatındaki kariyerleri gerek ise eğitim hayatındaki başarıları dikkate alınarak firmamıza kabul edilmişlerdir, çünkü bizler vizyonumuza uygun olarak aynı zamanda müşteri memnuniyetini ve çevre korumasını da aynı oranda temel misyonlarımız olarak belirlemekteyiz. Bu nedenle hem üzerinde çalıştığımız projeler hem de sizlerin projelerinize verdiğimiz profesyonel destekler ile ortaya hem yenilikçi hem de kaliteli işler çıkarabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Verdiğimiz otomatik geri yıkamalı filtre hizmetine geldiğimizde ise, firma olarak sizlere birçok farklı model ile çeşitli otomatik geri yıkamalı filtre seçenekleri sunmaktayız ve sunmuş olduğumuz bu seçenekler sayesinde isteğinize veya ihtiyacınıza göre bir otomatik geri yıkamalı filtre bulmanızı sağlamaklayız. Otomatik geri yıkamalı filtre yapısı gereği paslanmaz çelikten veya karbondan üretilmelidir. Kendi içerisinde hidrolik kontrollü veya elektrik sistemli yapıyla çalışabilmektedir. Standart ürünlerimizde 10m3/h ile 1000m3/h aralığında filtre kapasitelerimiz değişmektedir yani çok geniş bir aralıkta ihtiyacınıza en uygun filtreyi bulabilmeniz mümkündür. Otomatik geri yıkamalı filtre modellerinde sularınızın içerisindeki atık maddeler bakteri üremelerine yol açabildiğinden dolayı gerek bulanıklığa gerek ise tesisatlarınızda veya makinalarınızda tıkanmalara yol açmaktadır ve bu da haliyle hem size maddi bir zarara hem de enerji sarfiyatına neden olmaktadır. Otomatik geri yıkamalı filtre kullandığınızda ise sularınız içerisindeki tüm tortular, bakteriler ve çeşitli partiküller filtreye takılarak kullanım alanınıza temiz bir su olarak gelmektedir ve bu sayede birçok oluşması muhtemel problemin de önüne geçebilmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda modeller arasındaki farkları temel aldığımızda geri yıkama işlemleri 10 saniye ile 1 dakika arasında değişmektedir fakat bu süre zarfında filtre iç yüzeyindeki vakumlar vasıtasıyla %100 temizleme işlemi gerçekleştiğinden dolayı zamandan tasarruf edilmesi gibi bir amaç yoksa dilenilen her model ihtiyaç doğrultusunda eğer yapıya uygunsa kullanılabilir. Otomatik geri yıkamalı filtre modellerimizde minimum çıkış basıncı 1 bardır (15psi), 25 bara kadar yükseltilebilme imkanı olan maksimum çalışma basıncı ise 10 bar (145psi) olarak belirlenmiştir. Filtrelerin maksimum çalışma sıcaklığı ise ortalama olarak 60c ile sınırlandırılmıştır. Modeller arasındaki farklar genellikle zaman veya basınç farkından ortaya çıkmaktadır ve herhangi bir ekstra enerji gerektirmeyen çalışma imkanı da sunabilmektedir. Filtrelerde kullanılan boya malzemelerimiz ise Epoxi Polyesterdir ve Elektrostatik toz boyama sistemi ile çalışmaktadır.

Otomatik geri yıkamalı filtre sayesinde birçok oluşması muhtemel problemlerden kaçınmanız mümkün ve şu an bu problemleri yaşamıyor olmanız ilerleyen bir zamanda da yaşamayacağınız anlamını taşımamaktadır ve bu bağlamda firmamız olarak sizlere otomatik geri yıkamalı filtre modellerimizi incelemenizi önermekteyiz. Otomatik geri yıkamalı filtre sayesinde hem enerji tasarrufu yapabileceksiniz hem de temiz su kullanımının farkını hissedeceksiniz çünkü özellikle makinalarınıza zarar veren tortu ve partikül içeren sular bir süre sonra sizlere büyük bir masraf çıkarabilmektedir. Piyasadaki birçok firmaya nazaran, fiyatlarımız verdiğimiz hizmet kalitesi ve ürün standartları neticesinde oldukça makul seviyelerdedir ve ürünlerimizde garanti hakkınız mevcuttur. İhtiyacınız olan herhangi bir otomatik geri yıkamalı filtre modeli için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ve dilerseniz bizlere destek hattımızdan telefon veya mail yoluyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ihtiyacınıza en uygun otomatik geri yıkamalı filtre modeli hakkında merak ettiğiniz tüm soruları detaylı bir bilgilendirme sağlayacaktır.

HEMEN ARA