Talep Formu

Talep formunu eksiksiz bir şekilde gönderdiğiniz taktirde kısa bir süre içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İlginiz için teşekkürler.

  İletişim Bilgileriniz

  Mevcut Durum Bilgileriniz

  İşletme Basıncı

  Filtre Çıkış Hattı

  (m3/h veya gpm)

  (inch veya mm)

  Özel Notlarınız

   

  Otomatik Geri Yıkamalı Filtre Talep Formu

  Otomatik geri yıkamalı filtre talep formu, firmamıza ait web sitesinden ihtiyacınız olan filtre modelini belirledikten sonra satın almanız için gerekli ilk aşamadır. Bu aşamada sizlerden gerekli bilgiler talep edilmektedir. Sizden istenen bilgileri tam ve eksiksiz olarak girmeniz, talep ettiğiniz ürünün tarafınıza doğru bir şekilde gönderimi açısından önem arz etmektedir. Bu bilgileri yanlış girmiş olmanız durumunda firmamızın iletişim numaralarından tarafımıza ulaşarak da sipariş için görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bilgileri yanlış girmeniz durumunda siz değerli müşterilerimizden teyit almadan ürün gönderimi gerçekleştirmediğimiz için herhangi bir hataya meyil vermemekteyiz.

  Firmamızda bulunan satış personellerimiz, otomatik geri yıkamalı filtre talep formu üzerine yazmış olduğunuz bilgilere dayanarak ürünün stoklarımızda olup olmadığını kontrol etmekte ve eğer stoklarımızda henüz bulunmuyor ise stok girişinin olacağı zamanı bildirmek üzere en kısa sürede tarafınıza ulaşmaktadırlar. Sektörde, rakiplerimizin yaptığı hatayı firmamız asla yapmamaktadır. Diğer firmaların sıklıkla yaptıkları hataların başında, mevcut stokta bulunmayan ürünü varmış gibi gösterip stoka düşünceye kadar zaman kazanmaya çalışmaktır. Ancak zaman kazanırken müşterilerini kaybettiklerinin bilincinde olmadıkları için sürekli olarak sektörde kötü bir imaj çizmektedirler. Bu tarz problemlerin hiçbir zaman yaşanmadığı bir firmadan kim ürün almak istemez ki? Firmamız size sorunsuz satış hizmetinin yolunu açmaktadır.

  Firmamızdan sipariş edeceğiniz ürünler için dolduracağınız otomatik geri yıkamalı filtre talep formunda sizden girmenizi istediğimiz bilgilerin başında isim, soy isim, firma isminiz, iletişim numaralarınız, mail adresiniz, talep edilen ürün modeli, hangi alanda kullanacağınız ve firmamızdan özellikle istediğiniz herhangi bir talebiniz olup olmadığıdır. Tüm bu bilgileri açık ve anlaşılır bir şekilde girmeniz, size en kısa sürede ulaşmamız için atmış olduğunuz ilk adımdır. Siz de sektörde öncü konumunda olan, rakipleri arasında parmakla gösterilen firmamız ile çalışmak istiyorsanız öncelikli olarak formu doğru bir şekilde doldurup size ulaşmamız için gerekli olan kısa zaman dilimini beklemenizdir. Size ulaşmamız günler, haftalar sürmemektedir. Otomatik geri yıkamalı filtre talep formunun elimize ulaşmasının akabinde saatler içerisinde sizinle iletişim kurularak teyit aldıktan sonra, ürünün stoklarımızda bulunuyor olması halinde ivedi olarak gönderimi konusunda yardımcı olunmaktadır. Sorunsuz ve kaliteli hizmet için firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  HEMEN ARA